JURA C50 IMPRESSA značky JURA - 1411

image for JURA C50 IMPRESSA provided by Zítra doma

Filosofie obsluhy pomocí jednoho tlačítka, ve spojení s textovým displejem zaručuje snadnou obsluhu, takže vždy docílíte optimálního a kýženého výsledku .

K některým výjimečným prvkům kávovaru Impressa C50 patří například capuccinátor s technologií FeinSchaum , který dodává jemnou a nadýchanou mléčnou pěnu pro mnoho různých druhů káv. Spojení elegantního s účinným a kvalitním . V sobě pak ukrývá spoustu funkcí, které zajistí váš perfektní zážitek z právě čerstvě umletého espressa . Praktická je také možnost výběru ze dvou stupňů teploty výsledného nápoje, nebo výškově nastavitelná výpusť na kávu (65 až 111 mm).

Díky konzervativním, ale zároveň elegantním tvarům a velmi kvalitnímu zpracování se kávovar přizpůsobí jakémukoliv prostředí.

Přesně to je kávovar Impressa C50 od léty prověřeného švýcarského výrobce Jura. Parametry a specifikace: Kapacita zásobníku na kávová zrna: 200 g Kapacita odpadní nádobky: 16 porcí Kapacita nádržky na vodu: 1,9 l Speciální funkce: inteligentní předhřev 2 stupně teploty nápojů výběr přípravy jednoho či dvou šálků Příkon: 1450 W Spotřeba: 15,5 Wh, s Energy Save módem 4,5 Wh, v pohotovostním režimu 0 W Rozměry: 280 x 345 x 415 mm (Š x V x H) Hmotnost: 9 kg Barva: Černá Celé ovládací menu je navíc v češtině.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 13 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1411Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty